CHS jezevčíků dlouhosrstých mini


Chovatelská stanice GOLD MADEIRA

Chovatelská stanice GOLD MADEIRA byla registrována v roce 1995. V rodinné prostředí se věnuji chovu JEZEVČÍKŮ trpasličích / králičích dlouhosrstých a to převážně ve zbarvení černá s pálením, černá s pálením TYGROVANÁ, hnědá s pálením, hnědá s pálením TYGROVANÁ. Vysloveně se specializuji na zbarvení TYGROVANÉ, které mě zcela okouzlilo. Všichni moji pejsci jsou pravidelně využíváni v myslivecké praxi. Od roku 2009 jsme smečku rozšířili i o plemeno Border teriér z důvodu potřeby pracovního využití v myslivosti. I u border teriéra odchováváme vrhy štěňátek, kde při výběru partnera kladu důraz na praxi a využívání psa v myslivosti. Všechna námi odchovaná psí miminka jsou velice kontaktní k lidem a mají velice ráda děti. 

Našim odchovancům, v případě zájmu jejich páníčků, velice ráda poradím s výcvikem, výchovou a výstavami. Po dohodě je možné s pejskem složit i zkoušky. Výcviku loveckých pejsků se se zájmem věnuji. Ráda předvedu jezevčíčka na zkouškách loveckých psů, svodu, výstavě či bonitaci.

Pro naše psí miminka vybíráme vždy páničky, kteří je budou především mít rádi a budou se o ně dobře starat.

Všechny naše odchovy jsou pod stálým veterinárním dohledem. Štěňátka jsou pravidelně odčervována. Po 6-tém týdnu věku jsou tetována, očkována a v sedmém týdnu věku jsou připravena odejít do nového domova.